chalazae آلمان برنامه اسرائیل اسرائیل

chalazae: آلمان برنامه اسرائیل اسرائیل نتانیاهو برنامه ریزی صدراعظم آلمان بین الملل

گت بلاگز سیاسی محکومیت کارها تروریستی چهارشنبه در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، ایران نقش مثبتی در مبارزه با تروریسم داشته است

عبدالرحمانف ضمن محکومیت کارها تروریستی دیروز در پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت:ایران نقش مثبتی در مبارزه با تروریسم داشته هست.

محکومیت کارها تروریستی چهارشنبه در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، ایران نقش مثبتی در مبارزه با تروریسم داشته است

به گزارش حوزه سیاست خارجیگروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان؛محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که به منظور شرکت در افتتاح نمایشگاه بین المللی اکسپو ٢٠١٧ و اجلاس شرکت همکاری های شانگهای به قزاقستان سفر کرده با عبدالرحمانف وزیر امور خارجه قزاقستان ملاقات کرد.

عبارات مهم : ایران
در ابتدای این دیدار وزیر امور خارجه قزاقستان با محکومیت کارها تروریستی دیروز در پایتخت کشور عزیزمان ایران با دولت و ملت کشور عزیزمان ایران ابراز همدردی کرد و به خبر نورسلطان نظربایف در این ارتباط اشاره و گفت: همه باید در مبارزه با تروریسم متحد شویم. ما معتقدیم کشور عزیزمان ایران نقشی مثبت در مبارزه با تروریسم داشته هست.

وزیر امور خارجه قزاقستان اعلام کرد که اجلاس سران شرکت کنفرانس اسلامی در سپتامبر تحت عنوان” علم و فن آوری ” در آستانه برگزار می شود و ابراز امیدواری کرد که حسن روحانی مدیر جمهور کشورمان در آن نشست شرکت کند.

در ادامه این ملاقات طرفین از روند رو به توسعه مناسبات دو کشور ابراز خرسندی کرده و بر رفت و آمدها در سطوح اوج تاکید کردند.

وزیر امور خارجه قزاقستان عنوان کرد: عضویت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در شرکت شانگهای آثار مثبتی در تمام عرصه ها جهت این شرکت به همراه خواهد داشت.

در ادامه این دیدار در خصوص زیاد کردن همکاری های بانکی، تدوین رژیم حقوقی دریای خزر و همکاری در شرکت های بین المللی گفتگو و تبادل نظر شد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | همکاری | تروریستی | قزاقستان | وزیر امور خارجه | مبارزه با تروریسم | مبارزه کشور عزیزمان ایران با تروریسم | نقش کشور عزیزمان ایران در مبارزه با تروریسم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog