chalazae آلمان برنامه اسرائیل اسرائیل

chalazae: آلمان برنامه اسرائیل اسرائیل نتانیاهو برنامه ریزی صدراعظم آلمان بین الملل

ترامپ تحریم‌های کره شمالی را یک سال دیگر تمدید کرد

ترامپ علی‌رغم جاری بودن مذاکرات با کره شمالی، اوضاع اضطرار ملی راجع به این کشور را تمدید کرد تا تحریم‌ها علیه پیونگ‌یانگ یک سال دیگر ادامه داشته باشد...

ادامه مطلب

دروغگویی / ترامپ در یک مورد از اوباما بهتر بوده

با وجود دروغ‌های ترامپ، استیو بنن، استراتژیست سابقش روز یکشنبه در شبکه خبری ای.بی.سی گفت که ترامپ هرگز دروغ نمی‌گوید. زمانیکه از بنن پرسیدند آیا فکر می‌کن..

ادامه مطلب

ترامپ یک وزیر دیگر را برکنار کرد

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، «دونالد ترامپ» مدیر جمهوری آمریکا در پیامی توئیتری اعلام کرد که «دیوید شولکین» وزیر امور کهنه سربازان از این سمت برکنار..

ادامه مطلب

جهت رسیدن به اهداف انقلاب باید فساد را ریشه کن کرد

محمد هاشمی، عضو سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام، بر این عقیده است که در طول 4 دهه که از انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران می‌گذرد، هرچند که به توفیقاتی در سایر بخش‌..

ادامه مطلب

شراکت با اتحادیه اروپا را به جای عضویت نمی‌پذیریم / اردوغان

رئیس جمهوری ترکیه در مصاحبه با یک روزنامه ایتالیائی اعلام کرد: ما به دنبال عضویت کامل در اروپا هستیم و لذا گزینه های دیگر در این خصوص جهت ما رضایت بخش نیس..

ادامه مطلب

پوتین خواستار نابودی زرادخانه شیمیایی همه کشورهای دنیا شد

ولادیمیر پوتین در پیامی به کنفرانس کشورهای عضو کنوانسیون منع سلاح‌های شیمیایی از تمام کشورهای دنیا خواست زرادخانه‌های شیمیایی خود را نابود کنند. ..

ادامه مطلب

نخست‌وزیر عراق آزادی تلعفر و پاکسازی کامل استان نینوا را اعلام کرد

نخست وزیر عراق امروز پنجشنبه رسما بازپس گیری شهرستان تلعفر و پاکسازی کاما استان نینوا از وجود تروریست‌های داعش را اعلام کرد. نخست وزیر عراق آزادی..

ادامه مطلب